ALKAPET - Chovatelské potřeby (https://www.alkapet.cz/)

Výroba

V naší výrobně vznikají velmi kvalitní tepelně opracované pochoutky. Výrobně bylo uděleno číslo výrobce pro EU, výrobna se neustále zdokonaluje a suroviny se nakupují u dodavatelů, kteří jsou pod stálým veterinárním dozorem.

Z výše uvedeného vyplývá, že naše výrobky mají vysokou kvalitu a navíc velmi zajímavou cenu. Jelikož jsme výrobci, můžeme na přání našim zákazníkům nabalit či namíchat naše výrobky po různých druzích i v rozličných gramážích. Standardní gramáže jsou 50, 100 a 150 gramů. Všechny výrobky jsou baleny po 10 kusech, jsou baleny do praktických uzavíratelných sáčků, které někteří chovatelé chválí pro jejich praktičnost např. při procházkách, kdy svému miláčkovi podají odměmu a opět sáček uzavřou, aniž by pochoutka znečišťovala oděv chovatele.

Ostatní kusová balení a gramáže jsou baleny do praktických samoprodávačů.

Všechny naše výrobky slouží jako doplněk krmné dávky a není vhodné jím nahrazovat základní krmnou dávku.


Játra

Skvělá pochoutka pro psy, která je standartně balená po 100 gramech nebo je k dostání volně na váhu. U této pochoutky vyznačující se vysokou chutností a také tvrdostí, chceme upozornit, že slouží jako doplněk základní krmné dávky a proto je zbytečné přehnané překrmování.
Pochoutka je vyráběna z játry hovězí a vepřové.


Plíce

Velmi zajimavý výrobek, který se vyznačuje svou chutností a velmi vysokou prodejností. Výrobek, který je jedním z nejměkčích, kupují chovatelé psů, kteří mají problémy se zuby a chovatelé seniorů. Balení je po 50 gramech a taktéž volně.
Vyrobeno z hovězích a vepřových plic.


Šproty

Oblíbená pochoutka malých a střední psů, vodních želviček a kočiček. Vyznačuje se charakteristickým aroma mořských ryb. Baleno po 50 gramech nebo volně.
Vyrobeno z mořských šprotů.


Sušený mix

Výrobek určený pro chvatele psů, kteří chtějí pravidelně využívat celou řadu našich pochoutek namíchaných ve stejném poměru dohromady. Baleno po 150 gramech.
Z výše uvedeného je zřejmé složení výrobku.


Hovězí jícen

Další pochoutka z kategorie měkčích, která má celkem pravidelný tvar a je řezaná na cca 12 cm délku. Baleno po 10 kusech v uzavíratelných sáčcích nebo po 60 kusech v samoprodávačích.
Vyrobeno z hovězího jícnu.


Vepřový jícen

Taktéž pochoutka měkčí, oproti předešlé pochoutce tenčí a tudíž vhodnější pro menší a střední psy. Baleno po 10 kusech v uzavíracích sáčcích nebo po 150 kusech v samoprodávačích.
Vyrobeno z vepřových jícnů.


Hovězí penis

Sušený hovězí penis je tradičně jednou z nejprodávanějších pochoutek, který je skvělou žvýkačkou pro vaše psy. Nedostatek suroviny někdy způsobuje vyprodanost daného výrobku. Baleno v sáčcích po 5 kusech nebo po 80 kusech v samoprodávačích.

Pařát uzený drůbeží

Skutečně výborná odměna pro Vaše mazlíčky. Každý z pařátů je zbaven drápů, bez soli lehce vyuzen a poté vysušen. Psi tuto pochoutku přijímají velice dobře.


Vepřový hrtan

Vepřový hrtan je chutná odměna měkčího charakteru vhodná i pro miniplemena. Baleno po 3 kusech.


Uzená dršťka

Uzená dršťka je vyrobená z hovězích žaludků, které jsou bez soli vyuzené a poté usušené. Prodává se v sáčcích po 50 gramech.


Vepřové ucho

Již z názvu vyplývá složení výrobku. Taktéž tradiční a velmi prodávaný výrobek vhodný pro všechny plemena psů. Baleno dle přání zákazníků, ale většinou po 50 až 250 kusech.


Hrtan

Tento výrobku se již také stává tradičně celoročně velmi prodávaným. Díky nedostatku suroviny je proto občas vyprodán. Až na vyjímky tuto pochoutku přijímají všechny rasy psů. Výrobek je balen do samoprodávačů po 670 gramech.


Psí klobása

Psí klobása je balena v praktických samoprodávačích po 100 kusech. Je vyrobena z hovězího masa. Výrobek pro Alkapet produkuje obchodní partner v Rakousku. Klobása je velice oblíbeným artiklem nejen u nás, ale i v zahraničí.